Студенти вчилися шукати перше робоче місце

В конференц-залі університету відбувся семінар: «Техніка пошуку роботи та підготовка резюме».

Спікером заходу виступила заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Рівненського МЦЗ Лариса Масталярчук. Варто відзначити, що Лариса Григорівна вже не перший рік проводить семінари і тренінги зі студентами НУВГП та вже декілька з них,  завдяки слушним порадам спеціаліста, знайшли та влаштувалися на своє перше робоче місце.

Про сучасні методи та джерела пошуку роботи від  гості почули студенти  навчально-наукових інститутів економіки та менеджменту, автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки,  водного господарства та природооблаштування, агроекології та землеустрою. Окрім того, присутні дізналися про  регіональний ринок праці, актуальні вакансії, послуги служби зайнятості. А ще вчилися правильно складати персональне резюме, а також проходити співбесіду  з роботодавцем.

Студенти отримали навички самопрезентації під час спілкування з потенційним роботодавцем, комплексного пошуку роботи з урахуванням не лише потреб роботодавців, але і з урахуванням власних очікувань від роботи, схильностей і бачення себе в тій чи іншій сфері.

Наталія ПАРХОМЧУК,
відділ зв’язків із громадськістю

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою