Студенти спеціалізації «Цифрова культура» – учасники флешмобу до дня Європейських мов

«Знання однієї мови дозволяє увійти в коридор життя, знання двох мов – відкриває вам усі двері у цьому коридорі» Франк Сміт

Мови вивчаються протягом усього життя, тому ХХІ століття – «століття поліглот». День європейських мов заснований у 2001 році. Він був проголошений роком Європейських мов, що знаменоване не лише способом підтримки мовного різноманіття, а й спонуканням до їх вивчення.

Талановиті студенти-культурологи 2 курсу НУВГП Анна Пупенко та Анатолій Торбіч разом зі студентами 2-4 курсів МЕГУ підтримали естафету флешмобу та читали переклади українських віршів й поезію європейських авторів мовою оригіналу. Проведення заходу відбулося з ініціативи Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки під керівництвом Галини Дроздюк. Неймовірно надихнула усіх присутніх особлива інтелектуальна атмосфера та поетичні читання студентів німецькою, англійською та польською мовами. Приводом до активного інтересу та жвавого суперництва стала й бліц-вікторина.

Дійсно філософського сенсу набувають сьогодні слова Й. В. Гете:

«Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина».

Тетяна КОБЕРСЬКОЇ,
кафедра філософії