Спортивний рік НУВГП

Завершився 2023-2024 навчальний рік, спортклуб «Водник» та кафедра фізичного виховання підводить підсумки спортивного сезону.

В комплексній Універсіаді (6 видів спорту), після річної перерви, перше місце собі повернув Інститут будівництва та архітектури, набравши 43 бали. На другому місці опинилась команда ННІОЗ з 38 балами, а на третьому минулорічний переможець - ННІКІТІ, що набрав 34 бали.

3 місце - ННІЕАВГ

З легкої атлетики та тенісу настільного були проведені особисті першості.

Захищали наші студенти і честь університету на змаганнях міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівня.

Збірна команда НУВГП з тенісу настільного виборола перше місце у відкритому рейтинговому чемпіонаті Рівненської області (вища ліга) та в обласній Універсіаді серед ЗВО.

Войтюк Богдан (ННІБА) у складі команди Рівненської області посів 2 місце в клубному чемпіонаті України серед чоловічих команд та виконав норматив кандидата в майстри спорту України.

В командному чемпіонаті України з легкої атлетики ( м. Луцьк) в естафеті 4х100 м бронзову нагороду отримав Пархомей Олександр (ННІОЗ).

Збірна команда з плавання здобула перемогу в обласній Універсіаді серед ЗВО та посіла 2 місце у чемпіонаті м. Рівне.

Бруханський Микита (ННІЕАВГ) на чемпіонатах та кубку України з веслування на байдарках та каное здобував двічі срібну та три рази бронзові нагороди та отримав можливість виступити в складі збірної України на чемпіонаті Європи (Польща).

Єпік Катерина (ННІЕМ) зайняла 1 місце на кубку України та двічі була другою на чемпіонаті України з фрістайлу і захищала честь нашої держави на чемпіонаті світу.

Бронзову нагороду чемпіонату України з кульової стрільби виборов Камінський Максим (ННІЕМ), а в квітні 2024 року привіз «бронзу» з європейської першості в Хорватії.

Член збірної команди НУВГП з шахів Захарчук Олексій (ННІКІТІ) став переможцем чемпіонату України з кіберспорту.

Боровець Станіслав посів 3 місце у фіналі кубку України зі стрільби з лука.

На Континентальному кубку з санного спорту (м. Пхьончхан, Корея) студент ННІОЗ Шевчук Антон посів 2 місце.

Збірна жіноча команда з волейболу посіла 2 місця в чемпіонаті м. Рівне та обласної Універсіаді серед ЗВО.

Нікітчук Ірина (ННІКІТІ) та  Дарія Шереметьєва стали чемпіонками України серед юніорів з пляжного волейболу.

Чемпіоном України серед студентів та срібним призером юніорського чемпіонату з боксу став Віднічук Максим (ННІОЗ), а студентка механічного інституту Смолінська Сніжана до срібної нагороди Української першості додала норматив майстра спорту України.

Чоловіча збірна нашого університету з волейболу перемогла в першості м. Рівне, обласній Універсіаді серед ЗВО та представляла нашу область на Універсіаді України.

Власюк Назар (ННІЕМ), Фомич Станіслав (ННІЕМ), Глов’юк Володимир (ННІКІТІ), Земба Микола (ННІБА), Вознюк Дмитро (ННІБА), Крючок Назар (ННМІ) в цьому сезоні представляли команду «Патріот» Рівне в першій лізі України, а Гоменюк Іван (ННІКІТІ) та Олійник Дмитро (ННІКІТІ) команду «ХАЕС» Нетішин, з якою вибороли бронзові медалі в другій лізі України.

Баскетбольна чоловіча команда посіла 3 місце у відкритому чемпіонаті Рівненської області серед клубних команд.

У чемпіонаті першої ліги України в складі команди БК «Рівне-ОШВСМ» студенти Ковалевський Євген (ННІКІТІ), Кравчук Іван (ННІКІТІ), Коблюк Вадим (ННІЕАВГ), Черненков Ігор (ННІЕАВГ), Шептицький Валентин (ННІОЗ) посіли 2 місце.

Серед жіночих команд у суперлізі Безкоровайна Євгенія (ННІП), Павлюк Ольга (ННІП), Тинщук Олександра (ННІОЗ), Григорук Ангеліна (ННІОЗ), Корнійчук Софія (ННІОЗ), Кириченко Софія (ННІОЗ) стали бронзовими призерами, а Вахнюк Софія (ННМІ) срібним призером вищої ліги.

Кириченко С. та Вахнюк С. отримали звання кандидата в майстри спорту України.

Збірна НУВГП з мініфутболу виграла турнір присвяченому Дню фізичної культури та спорту серед навчальних закладів, посіла 4 місця в Стандарт-лізі та зимовій першості міста, стала переможцем чемпіонату Рівненської територіальної громади з футзалу.

Також наші студенти виступають у складі НК «Верес» Ю-19 у чемпіонаті УПЛ:

Кулик Михайло, Шух Дмитро, Протасевич Михайло, Бокій Дмитро, Лепський Орест, Петров Владислав, Ільчук Ігор.

Представляли Україну на чемпіонаті Європи з армрестлінгу в Братиславі Полюхович Богдан (ННІЕМ) - 5 місце та Полюхович Дмитро (ННІБА) - 6 місце.

Велика і перспективна команда наших студентів виборювала чемпіонство та призові місця на обласних та всеукраїнських чемпіонатах:

Зіль Іван (ННІБА), Новак Роман (ННМІ), Тимчук Артем (ННІБА), Мирончук Владислав (ННМІ), Федорчук Роман (ННМІ), Пархомчук Віталій (ННІКІТІ), Володимирець Павло (ННМІ), Шендецький Артем (ННІЕМ), Дубич Максим (ННМІ), Орлов Владислав (ННІБА), Котик Олексій (ННІБА), Гладинчик Владислав (ННМІ).

Шендецький А., Федорчук Р. та Полюхович Б. Виконали норматив кандидата в майстри спорту України.

Ми бачимо, що незважаючи на важкі часи, студенти нашого університету знаходять час та мають бажання займатися спортом.

Більш ніж 500 студентів отримують додаткові бали за відвідування та активну участь у спортивному житті НУВГП.

Кафедра фізичного виховання чекає всіх бажаючих в вересні і бажає всім успіхів у навчанні, міцного здоров’я та миру.