Шлях гідності: боротьба за права людини

19 червня 2024 року начальник юридичного відділу Національного університету водного господарства та природокористування Дмитро Пуха взяв участь у заході, присвяченому обговоренню результатів діяльності Офісу Омбудсмана у 2023 році, який отримав назву "Шлях гідності: боротьба за права людини". Захід було організовано представником Офісу Омбудсмана в Рівненській області спільно з РОР, РОА та РМР.

За рік до Офісу Омбудсмана від Рівненщини надійшло понад 2 тисячі звернень. Це суттєве збільшення порівняно з попереднім роком, коли було зафіксовано лише 951 звернення.

Після основного звіту було проведено дві дискусійні панелі.

Перша мала назву «Можливості поза домівкою» і стосувалася захисту прав внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, йшлося про соціалізацію та адаптацію нових рівнян в нашій громаді.

Друга дискусійна панель була присвячена інтеграції військових після повернення: виклики та стратегії.

Дмитро Пуха підкреслив важливість подібних заходів для підвищення правової обізнаності громадян та необхідність активної співпраці різних державних інституцій для забезпечення належного захисту прав громадян. Він також зазначив, що наш університет як ЗВО, який здійснює підготовку майбутніх правників, може відігравати важливу роль у сфері забезпечення прав людини у регіоні.

Такі заходи є важливими для консолідації зусиль різних інституцій у підтримці громадян та захисті їхніх прав у складний для країни час.

Більше фото в Facebook

Відділ зв’язків із громадськістю

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою