Що спільного між інформаційними системами і вишивкою?

На перший погляд, інформаційні системи та вишивка можуть здатися зовсім різними речами. Проте, при ближчому розгляді можна знайти багато спільного між ними.

27.02.2024р. відбулася онлайн-зустріч студентів магістратури спеціальності 126 "Інформаційні технології в бізнесі" з успішним інтернет-підприємцем Валерією Сироїжко, власницею сайтів Picassoart та Myakesklo .

Валерія поділилася з учасниками зустрічі своїм досвідом роботи в сфері інтернет-бізнесу, зосередившись на таких темах:

Інформаційні технології роботи з клієнтами.

CRM-системи.

Просування товарів через рекламний кабінет Google Ads.

Особливу зацікавленість викликала інноваційна технологія перетворення фотографії на картину з допомогою додатку та голосового помічника. Клієнт завантажує фото, додаток за допомогою штучного інтелекту опрацьовує зображення і видає схему роботи та голосові підказки.

Учасники зустрічі мали можливість поставити Валерії свої питання та отримати цінні поради щодо ведення інтернет-бізнесу.

Дякуємо Валерії Сироїжко за те, що поділилася своїм досвідом та знаннями з нашими студентами!

Володимир ВАСИЛІВ,
кафедра комп'ютерних технологій та економічної кібернетики

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою