Сергій Шкарлет відвідав НУВГП

У межах робочого візиту на Рівненщину міністр освіти і науки Сергій Шкарлет відвідав Національний університет водного господарства. Окрім нашого університету, Сергій Шкарлет побував у Технічному коледжі, Автотранспортному коледжі та Економіко-технологічному коледжах, як теж входять до нашої структури.

Очільник міністерства зустрівся з колективом університету і студентством, аби дати відповіді на усі актуальні запитання. Міністр привітав присутніх, відзначив креативність і сучасність нашого закладу і закликав активно тримати свій освітній фронт як викладачів, так і студентів.

Так, присутніх на зустрічі учасників цікавили зміни при вступі у ЗВО 2023 року, розмір стипендій, квоти при вступі, можливість онлайн-проведення всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, вартість акредитації освітніх програм, продовження особливої підтримки спеціальностям під час вступної кампанії 2023 року, оформлення документа про вищу освіту в Дії тощо. Окрім того, директор ІОЦ Віталій Назарук запропонував провести спільну нараду з представниками закладів вищої освіти щодо обміну досвідом в інформаційних технологіях, які застосовуються під час навчання.

Наталія ПАРХОМЧУК,
відділ зв’язків із громадськістю


Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Політика конфіденційності

Технічна підтримка сайту

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

2023 Національний університет водного господарства та природокористування