Розвиток науки в інституті охорони здоров’я

01 грудня у Навчально-науковому інституті охорони здоров’я відбулась міжнародна студентська науково-практична конференція.

Конференція організована Навчально-науковим інститутом охорони здоров’я (Національний університет водного господарства та природокористування, м. Рівне, Україна) та Академією фізичного виховання і спорту ім. Єнджея Снядецького (м. Гданськ, Польща), відбувалась в онлайн-форматі. У конференції брали участь представники з Польщі, Німеччини та провідних ЗВО Рівного, Львова, Хмельницького та Дрогобича. Особливістю конференції було те, що доповіді виголошувалися тільки англійською та польською мовами.

Основними напрямами роботи конференції були:

✓ Перспективи залучення студентів до наукової діяльності.

✓ Мотиваційні аспекти підготовки до кар’єрного зростання.

✓ Інноваційні впровадження у навчальну діяльність.

✓ Забезпечення ментального здоров’я студентів різних спеціальностей.

✓ Безбар’єрна мобільність здобувачів вищої освіти.

Роботу конференції вітальним словом розпочали директор Навчально-наукового інституту охорони здоров’я, доктор медичних наук, професор Григус Ігор Михайлович та доктор педагогічних наук, професор Академії фізичного виховання і спорту ім. Єнджея Снядецького Даріуш Скальскі.

На пленарному засіданні з цікавими науковими доповідями виступили студенти першого та четвертого курсів навчально-наукового інституту охорони здоров’я Національного університету водного господарства та природокористування – Гаркушенко Владислав, Корнійчук Софія, Кириловець Світлана, Смеречинський Мілан, Тинщук Олександра, Удодік Софія, Гаркушенко Микола, здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, спеціальності 227 «Терапія та реабілітація» – Кирик Олег, Крук Іванна, Зарічнюк Ірина; студентка першого курсу Рівненського державного гуманітарного університету – Григус Валерія; магістрантка Хмельницького національного університету – Шитюк Віра; магістрантка Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка – Штоковецька Наталія. Подали також свої цікаві тези доповідей Kowalski Damian, Malinowska Marta, Zeiser Tetyana.

У підведенні підсумків виступили: завідувач кафедри фізичної терапії, ерготерапії, доктор наук з фізичної реабілітації, професор Нестерчук Наталія Євгенівна (Національний університет водного господарства та природокористування), кандидат наук з фізичного виховання, доцент Кіндзер Богдан Миколайович (Львівський державний університет фізичної культури ім. Івана Боберського); завідувач кафедри психології та педагогіки, доктор психологічних наук, професор (Хмельницький національний університет); доктор педагогічних наук, професор Скальскі Даріуш Владислав; директор Навчально-наукового інституту охорони здоров’я, доктор медичних наук, професор Григус Ігор Михайлович.

Початок нашої конференції супроводжувався повітряною тривогою. Але незламний дух українського народу надихає всіх нас на перемогу. Тому долаємо російського агресора не лише на військовому фронті, але і на науковому, продовжуючи розвивати українську науку.

Організатори конференції висловлюють щиру подяку учасникам заходу і бажають успіху та подальших перемог.

Олександр НІКОЛЕНКО,
ННІОЗ

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою