Розширення цифровізації українських аграрних університетів

Літня школа в рамках проєкту ‘’Розширення цифровізації українських аграрних університетів’’

В рамках проєкту Німецької служби академічних обмінів (DAAD) «Support of the digitalization of Ukrainian agricultural universities» на базі Університету прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (HSWT) пройшла міжнародна Літня школа за участі викладачів та студентів українських партнерських університетів і коледжів, серед яких були представники нашого університету.

Цікавий формат, різноманітні локації (Weihenstephan-Triesdorf University of Applied Science, Ansbach University of Applied Science), використання цифрових технологій, інтерактивні методи, практично орієнтовані підходи, професійна команда, комунікації, досвід, нові ідеї, все це - Літня школа ‘’Use of digital teaching tools at the HSWT’’.

Практичні навички щодо збирання даних для аналізу та планування діяльності підприємства через проведення розрахунків маржинального доходу учасники набули під час відвідування фермерських господарств.

Під час практичних занять учасники Літньої школи отримали досвід із застосування інтерактивних методів, створення навчальних відеоматеріалів.

Підходами щодо використання дронів в сільському господарстві поділилися фахівці Баварської академії дронів.

Цікавий досвід учасники набули при відвідуванні медіа-лабораторій: 3D лабораторії, фотостудії, студії звукозапису, радіостудії, TV-студії.

Щира подяка колегам з Університету прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф за організацію і проведення Літньої школи, за цінний досвід і незабутні враження.

Алла КУЧЕРОВА,
кафедра агрохімії, ґрунтознавства
та землеробства ім. С.Т. Вознюка

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою