Результати V Міжнародної науково-технічної конференції

За сприяння кафедри розробки родовищ та видобування корисних копалин 11 листопада 2022 року була проведена спільна з університетом Петрошані (Румунія) V Міжнародна науково-технічна конференція (“Innovative development of resource-saving technologies and sustainable use of natural resources”), в якій взяли участь багато провідних науковців нашого університету.

Зі вступним словом та привітанням до учасників Міжнародної науково-технічної конференції звернулись ректор нашого університету проф. Віктор Мошинський та ректор університету Петрошані проф. Сорін Міхай Раду.

З доповідями на конференції виступили більше 100 науковців, які представляли 14 країн світу, зокрема Україну, Румунію, Польщу, Німеччину, Казахстан, Гану, Замбію, В’єтнам, Азербайджан, Алжир, Киргизстан, Молдову, Таджикистан та Арменію.

З матеріалами наукової конференції можна ознайомитись за посиланням https://ep3.nuwm.edu.ua/24762/.

Збірник тез конференції розміщений в електронному репозиторії НУВГП та на сайті університету Петрошані (Румунія).

Валерій КОРНІЄНКО,
кафедра розробки родовищ та видобування корисних копалин

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою