Результати опитування студентів щодо корупції

До уваги працівників та студентства університету!

Відділ з питань запобігання та виявлення корупції, в рамках підготовчих заходів з перегляду ідентифікованих корупційних ризиків в діяльності університету, провів  опитування серед здобувачів освітніх послуг щодо рівня корупції в нашому навчальному закладі.

Опитування передбачало надання анонімної відповіді на 11 питань, в т.ч.:

• щодо оцінки рівня корупції в нашому університеті та відповідних тенденцій;
  • щодо доброчесності викладачів та студентів університету;
  • щодо впливу представників адміністрації університету, інститутів на якість оцінювання знань студентів та ін.

З результатами опитування можна ознайомитися

Крім відповідей на поставлені запитання в анкеті також була можливість студентам надати свої пропозиції щодо підвищення ефективності заходів по запобіганню корупційним проявам в університеті.  Потрібно відзначити, що більшість учасників анкетування досить серйозно поставилися до цього питання і надали конкретні і практичні пропозиції, які будуть використані в ході планування антикорупційних заході в університеті на 2023 рік.

Одну з таких пропозицій ми реалізовуємо вже зараз і започатковуємо роботу додаткового анонімного та постійно діючого каналу повідомлень про порушення в університеті вимог антикорупційного законодавства.

Наявну у Вас інформацію, яка обов’язково має відповідати вимогам Закону України «Про запобігання корупції» (анонімна інформація підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені), в т.ч. можна направляти за посиланням

Анатолій ЗАХАРЕЦЬ,
відділ з питань запобігання та виявлення корубції

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою