Регіональна зустріч рад молодих вчених

1 червня за ініціативи Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України відбулася Регіональна зустріч рад молодих вчених Рівненської області на базі департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.

Представниками від Національного університету водного господарства та природокористування були: Ольга Осадча, голова Ради молодих вчених, професор кафедри обліку і аудиту, Сергій Куницький, провідний науковий співробітник науково-дослідної частини, Ірина Оплачко, доцент кафедри маркетингу, Приходько Наталія, доцент кафедри водної інженерії та водних технологій, Стадник Олександр, в.о. завідувача кафедри автомобілів та автомобільного господарства.

На зустрічі були розглянуті наступні питання:

1. Виклики та можливості у діяльності рад молодих вчених та молодих вчених у Рівненській області.
  2. Проблеми, пов'язані з підтримкою наукової та науково-технічної діяльності в країні, комерціалізацією та впровадженням/масштабуванням розробок.
  3. Проєкти РМУ при МОН України, спрямовані на підтримку та стимулювання наукової та науково-технічної діяльності молодих вчених в умовах війни.

Ця зустріч – стала чудовою можливістю обговорити проблеми молодих науковців та почути про нові можливості для молодих учених.

Трансляція заходу відбулась на офіційній сторінці РМУ при МОН у Facebook. Подивитись можна тут і тут.

Ольга ОСАДЧА,
кафедра обліку і аудиту

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою