Привітання із Днем праці

Шановна  НУВГП спільното!

Щиро вітаю вас із Днем праці. Адже саме першого травня у 143 країнах світу відзначають Міжнародний день праці.

У 1890 році в багатьох країнах Європи та Америки 1 травня вперше відзначили День міжнародної солідарності трудящих.

В Україні День робітничої солідарності розпочали відзначати у Львові з 1890 року. 2017 року Верховна Рада України внесла зміни до статті 73 Кодексу законів про працю України, відповідно до яких «День міжнародної солідарності трудящих» було перейменовано на «День праці».

Мабуть, вперше пишу про цей день, бо сьогодні, для тилових областей України, слово "Праця" виходить на якісно новий рівень, ми маємо беззупинно працювати задля допомоги армії та економіці нашої країни.

Варто зазначити, що наш університет, не дивлячись на воєнний стан, продовжує працювати 24/7, аби наші студенти отримали якісні, глибокі та конкурентні знання, не відчували себе покинутими у цей складний час, були на постійному зв’язку з викладачами та залученими у навчальний процес «на повну». Окрім того, усі підрозділи закладу так само працюють, працівники вчасно отримують заробітну плату. Університет активно залучається до допомоги ЗСУ: збирає кошти, працівники і студенти вступають у тероборону, ЗСУ, займаються волонтерством. Днями були передані освячені паски та продукти довготривалого зберігання для бійців ЗСУ.

В цей день хочеться побажати всім мирного неба, міцного здоров’я і терпіння. Адже Перемога вже близько!

P.S. Сьогодні також в календарях православних християн Поминальна неділя. Сьогодні ми молимось за упокій померлих близьких, друзів та родичів. Цього ж року прошу помолитись також і за душі наших полеглих захисників, нехай їм земля буде пухом.

Віктор МОШИНСЬКИЙ,
ректор НУВГП

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою