Провідні спортсмени НУВГП з футболу у складі НК Верес

Провідні спортсмени, члени збірної команди НУВГП з футболу, є гравцями НК «Верес» та зараз проходять зимовий тренувальний збір в рамках підготовки команди до весняної частини сезону.

Тренувальні збори у Туреччині з першою командою проходить Протасевич Михайло, студент ННІОЗ, який навчається за спеціальністю Фізична терапія, ерготерапія, випускник ННІОЗ, нападник рівненського Вереса Гайдучик Микола і старший викладач кафедри фізичного виховання, тренер збірної команди НУВГП з міні-футболу та тренер воротарів НК «Верес» Кособуцький Юрій Федорович.

У складі юнацької команди U-19 тренуються студенти ННІОЗ, які навчаються на таких спеціальностях: Фізична терапія, ерготерапія – Шух Дмитро, Устимець Назар; Фізична культура і спорт – Кулик Михайло, Петров Владислав; Фізкультурно-спортивна реабілітація – Ільчук Ігор. Студенти-спортсмени захищають честь університету на змаганнях міста Рівного та беруть активну участь в Універсіаді НУВГП у складі команди ННІОЗ з футболу.

Спортсмени працюють над фізичною підготовкою, отримують максимальні навантаження, покращують свої спортивні кондиції та відпрацьовують ігрові моменти у товариських іграх.

Бажаємо спортсменам та команді нових перемог.

Людмила ПЕТРУК,
кафедра фізичного виховання

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою