Просвітницький захід Освітнього центру Верховної Ради України

У стінах НУВГП, за підтримки Американських Рад з міжнародної освіти в Україні та Програми USAID «Рада»,  відбувся просвітницький захід Освітнього центру Верховної Ради України.

Відкрила подію  керівниця Освітнього центру Верховної Ради України Олена Костинюк. Пані Олена розповіла про діяльність Освітнього центру, і, зокрема, про даний інтерактивний просвітницький  захід, що відбувся в рамках поїздок в регіони України.

Представниця Освітнього центру презентувала історію та основи українського парламентаризму, засади роботи гілок влади в Україні – Верховної Ради України, її комітетів та народних депутатів, способи взаємодії з українським парламентом. Присутні студенти ННІП та ННІЕМ  дізнались про діяльність  Верховної Ради України,  її функції та структуру,  співпрацю із закордонними колегами. Найцікавішим,  напевно, було практичне завдання від Освітнього центру Верховної Ради України: участь у  спеціальному моделюванні роботи українського парламенту. Тут  потрібно було змоделювати роботу  певного комітету, який обрала для себе команда, провести попередній розгляд законопроєкту та підготувати висновки. А далі презентувати їх. А ще студенти спеціальності «Журналістика» вчилися писати статті та знімати відеосюжети про подію.

Незважаючи на сигнал повітряної тривоги, все ж таки вдалося повноцінно провести презентацію та обговорення.

Наталія ПАРХОМЧУК,
відділ зв’язків із громадськістю

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою