Презентація довідника Бурштин Полісся

Зустріч студентів НУВГП і підприємців на презентації  довідника  «Бурштин Полісся»

14 лютого  о 10-00 год. в  Рівненській обласній універсальній  науковій бібліотеці   відбулася зустріч студентів Національного університету водного господарства та природооблаштування і Технічного коледжу НУВГП з керівниками групи компаній Amber-Galbin на презентації  довідника  «Бурштин Полісся». В заході взяли участь близько 30 осіб.  Захід був анонсований на Громадському телебаченні  і висвітлений в соціальних мережах.

Довідник «Бурштин Полісся» написаний для студентів вченими кафедри геології та гідрології НУВГП  В.Г. Мельничуком і М.В. Криницькою. В ньому синтезовано всебічну інформацію про поліський бурштин як коштовний камінь і унікальну корисну копалину. Довідник останнім часом став актуальним і для надрокористувачів у звʼязку з тим, що на Поліссі з прийняттям нового закону про бурштин поширились геологічне вивчення і дослідний видобуток бурштину законними методами, що прийшли на зміну несанкціонованому, злодійському надрокористуванню.

Геологи і керівники групи компаній Amber-Gallbin презентували студентам сучасний стан і перспективи розвитку своїх підприємств і бурштинової галузі в нашому краї, ознайомили з видобутими ними унікальними взірцями бурштину, наголосили про свої потреби у фахівцях з геології та охорони довкілля, мотивуючи тим студентів до навчання і наукових досліджень.

У відповідях на запитання студентів йшлося, що з одного родовища можна видобути бурштину на 100 млн доларів, розповідалось,  в чому його цінність і чому м. Рівне, а не м. Гданськ у Польщі, має бути «бурштиновою столицею Європи».

Висловлюємо вдячність працівникам бібліотеки за організацію зустрічі.

Віктор МЕЛЬНИЧУК,
кафедра геології та гідрології

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою