Днями в онлайн–форматі відбулася презентація найбільшої приватної загальнонаціональної Стипендіальної програми фонду В. Пінчука «Завтра.UA», до якої долучилися зацікавлені студенти університету.
Презентацію було проведено сектором наукової роботи студентів за активної підтримки та участі стипендіаток програми «Завтра.UA» від НУВГП – Косюк Ксенії, Удодік Софії та учасниці програми – Яхнюк Анастасії.
На зустрічі були озвучені основні вимоги до написання та оформлення наукової роботи, особливості підготовки та подання супровідних документів, етапи проведення конкурсу. Але найбільш унікальним стала можливість почути від учасниць конкурсу свої історії та досвід участі у програмі, моменти, на які варто звернути увагу, поради, як уникнути найбільш розповсюджених помилок на етапі подання роботи. Цікаво було почути і про можливості, які додатково відкриваються перед стипендіатами програми, а це – лекції всесвітньо відомих політиків і громадських діячів, участь у форумі молодих лідерів, міжнародне волонтерство, різноманітні навчальні курси та багато інших активностей.
Також було наголошено, що у цьогорічному конкурсі буде надано 10 додаткових стипендій для студентів, які здобувають освіту за фахом фізична терапія, ерготерапія. Ці стипендії будуть надані фондом В. Пінчука в партнерстві з проєктом RECOVERY – національної мережі інноваційних реабілітаційних центрів, започаткованих у 2022 році.
На сьогодні стипендіатами програми, серед яких є і наші студенти, реалізовано понад 250 проєктів та ініціатив соціального, просвітницького, екологічного спрямування. Узагальнену інформацію про участь студентів НУВГП у конкурсі та призерів програми «Завтра. UA» за період її існування було представлено сектором наукової роботи студентів.
Впродовж зустрічі були запитання, відповіді, поради, щирі побажання – вірити в свої сили, творити, рухатися вперед… Адже участь у конкурсі – це неоціненний досвід командної розробки проєктів, можливість проявити себе, зрозуміти свої слабки та сильні сторони, здобути нові навички та вміння, які ви зможете в подальшому використати у будь-якій сфері діяльності.
Нагадуємо, реєстрація та подання документів на конкурс триватиме до 05 грудня за посиланням.
Сектор наукової роботи студентів
Читайте нас також у соціальних мережах:
Схожі новини за тематикою
-
«Технології захисту навколишнього середовища»
На базі НУВГП відбулась підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових...
-
Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм»
24 березня 2021 року відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт...
-
Ґрунтовий марафон «100 миль+»
7 серпня 2021 року відбувся дев’ятий Ґрунтовий марафон «100 миль+», який являє собою маршрут...
-
День Гідності та Свободи
Шановна університетська спільното! 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме цього...
-
Енергоефективність закритих зрошувальних систем України
Хочемо поділитися з вами ще одним вагомим результатом наукової діяльності наших науковців – видано монографію...