Презентація студентських стартапів Cool Idea

16 травня в читальній залі Наукової бібліотеки НУВГП відбувся фінал університетського конкурсу студентських стартапів Cool Idea, що проходив в рамках Фестивалю науки.

Як зазначила  начальниця Центру інноваційної та грантової діяльності Віта ЧАБАН, конкурс проводиться в двох номінаціях:

- «Кращий технологічний стартап» (IT, охорона довкілля, інженерія, робототехніка);

- «Кращий суспільний стартап» (освіта, розвиток громад, мистецтво, охорона здоров’я, право, економіка, управління, бізнес).

Конкурс дав змогу  навчитися творити в команді і середовищі однодумців, що сприяє  прогресивним ідеям та інноваціям в різних сферах, а також озброює студентів практичними знаннями і навичками, необхідними їм для орієнтації в ключових правилах реалізації того чи іншого проєкту. Створення   проєктів  допомогло також  опанувати на практиці soft skills (м’які навички – комплекс неспеціалізованих навичок, які відповідають за успішну участь у робочому процесі, високу продуктивність і не пов'язані з конкретною сферою), які дуже важливі для ефективної роботи в команді.

Всього участь у конкурсі взяли дев’ять команд, які представили   чотири  проєкти   в номінації «Кращий суспільний стартап» та п’ять  проєктів в номінації «Кращий технологічний стартап» різних навчально-наукових інститутів:  ННМІ, ННІБА, ННІОЗ, ННІКІТІ, ННІЕМ, ННІАЗ,  ННІП.

До складу конкурсної комісії увійшли проректорка з наукової роботи та міжнародних зв’язків Наталія Савіна – голова комісії, начальниця Центру інноваційної діяльності та трансферу технологій НУВГП Віта Чабан;  директор департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Петро Коржевський;  провідний HR фахівець Анастасія Зубенко ПрАт «Вераллія Україна»; інвестор, бізнесмен, аналітик, громадський діяч, співзасновник аналітичної групи «Стратегіко», директор ТОВ «УКРАЇНСЬКІ СМАРТ БУНКЕРИ»  Сергій Паладійчук.

Тож переможцями конкурсу в номінації «Кращий суспільний стартап» стали команди:

Safe skill 2.0 – Диплом 1-го ступеня. Менеджер проєкту – Шолота Вікторія (ННІОЗ, ФТЕ-41). Науковий керівник – Нестерчук Наталія.

«Driversupport» - Диплом ІІ-го ступеня. Менеджер проєкту – Антонюк Петро (ННМІ, Атф-12інт). Науковий керівник — Стадник Олександр.

Екскурсійне бюро “Спадщина Рівного” – Диплом ІІІ ступеня. Менеджер проєкту – Радько Оксана (ННІЕМ, І-11).

«Університет без таємниць» - Диплом ІІІ ступеня. Менеджер проєкту – Костюкевич Артем (ННІЕМ, М-11). Науковий керівник — Безтелесна Людмила.

Переможцями конкурсу в номінації «Кращий технологічний стартап» стали команди:

Cooling pet mat – Диплом І-го ступеня. Менеджер проєкту - Левчук Ірина (ННІКІТІ, ЦТ-31). Науковий керівник – Василів Володимир.

SmartBoil – Диплом ІІ-го ступеня. Менеджери проєкту - Лопатіна Діана (ННІКІТІ, КІ-31), Данченков Владислав (ННІЕАВГ, РІ-41).

Машина для боротьби з високорослими бур’янами – Диплом ІІ-го ступеня. Менеджер проєкту - Тимчук Богдан (ННМІ, АІ-11 інт). Науковий керівник — Бундза Олег.

ReMind – Диплом ІІІ ступеня.  Менеджер проєкту – Удодік Софія (ННІОЗ, ФТЕ-41). Науковий керівник – Нестерчук Наталія.

Garden-machine – Диплом ІІІ ступеня. Менеджер проєкту – Дідик Олександр (ННМІ, АІ-11 інт). Науковий керівник — Голотюк Микола.

Усі учасники отримали від експертів подарунки, а володарі дипломів перших ступенів  отримають грошові призи від Паладійчука Сергія на заключній зустрічі Фестивалю науки.

Наталія ПАРХОМЧУК,
відділ зв’язків із громадськістю

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою