Практична підготовка студентів спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа»

У студентів Національного університету водного господарства та природокористування спеціальностей «Туризм» і «Готельно-ресторанна справа» на базі НУВГП в с. Хотин під керівництвом доцентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Юрія Кушнірука, Оксани Конарівської та завідувача кафедри Сергія Коротуна завершилась практична підготовка, що дала змогу виробити та закріпити практичні навички і психологічні якості, необхідні для роботи у туристичній галузі та сфері обслуговування.

Студенти першого курсу вказаних спеціальностей під час проходження практичної підготовки закріпили наступні компетентності:

- навички міжособистісної взаємодії;

- здатність планувати та управляти часом;

- здатність працювати в команді;

- знання та розуміння предметної області та специфіки професійної діяльності;

- здатність застосовувати знання у практичних ситуаціях;

- здатність аналізувати рекреаційно-туристичний потенціал територій.

За час проходження практичної підготовки студенти:

- виконали оцінку рекреаційного потенціалу території в районі с. Хотин – с. Ходоси;

- провели дослідження стану річки Горинь за тестом на основі оцінки системи параметрів річки та її заплави в районі с. Ходоси;

- ознайомились з історико-культурним туристичним об’єктом – стародавнім городищем поблизу с. Хотин;

- виконали оцінку рекреаційного потенціалу території за блоком «Рослинний покрив» на території ботанічного заказника «Вишнева гора»;

- навчились організації наметового містечка, розробці меню та приготуванню страв в польових умовах.

Під керівництвом директора спортивно-туристичного клубу «Азимут» Наталії Шевчук було проведено змагання з орієнтування.

Студенти першого курсу успішно справились із зазначеними завданнями, набули досвіду практичної, суспільної, організаційної та аналітичної робіт.

Юрій КУШНІРУК, доцент, Оксана КОНАРІВСЬКА,
кафедра туризму та готельно-ресторанної справи

Читайте нас також: