Посвята у студенти

На літній естраді парку культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка відбулася посвята в студенти абітурієнтів НУВГП.

Захід відкрив танцювальною композицією ансамбль сучасного танцю «BR» Dancing Community.

З вітальними промовами до інавгурантів звернулися в.о. ректора Віктор Мошинський, міський голова Олександр Третяк, заступник голови ОДА Сергій Гемберг, представник оперативного командування «Захід», командир військової частини Вадим Гайдай. Спільну молитву присутні прочитали разом із архієпископом Рівненським і Острозьким Іларіоном.

Університет також відзначив абітурієнтів, які виявили надзвичайну наполегливість при вступі й набрали найбільше балів із ЗНО. Всі вони отримали пам’ятні подарунки. А ще, під час дійства відбувся традиційний обмін атрибутикою між головами студрад навчально-наукових інститутів із першокурсниками.

Першокурсники отримали гарну нагоду ближче познайомитися з проректорами, директорами інститутів, а також знайти нових друзів серед спільноти НУВГП. Окрім того, вони дізналися про «О!» тиждень – ознайомчий тиждень в університеті, насичений великою кількістю інформаційних, розважальних, ознайомчих та навчальних заходів, цікавими екскурсіями, які можна відвідувати за індивідуальним розкладом ( https://nuwm.edu.ua/oweek). Навчання для студентів розпочинається у  традиційному форматі – в аудиторіях.

І на завершення – традиційне селфі з Віктором Мошинським!

Більше фото тут

Наталія ПАРХОМЧУК,