Почесні нагороди

Університет відвідав віце-президент з наукової роботи Науково-дослідного інституту публічного права Андрій Боровик.

Науковець Андрій Боровик завітав  аби нагородити Почесною відзнакою президента Науково-дослідного інституту публічного права ректора Віктора Мошинського та проректорку з наукової роботи та міжнародних зв'язків Наталію Савіну, враховуючи співпрацю в галузі науки, а також внесок у підготовку фахівців третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти. Як відмітив Андрій Володимирович, рішення було прийнято на вченій раді інституту. Всього ж  було випущено  тисячу таких відзнак.

Користуючись  нагодою, пан Андрій запросив  Віктора Степановича  до участі в Міжнародній науково-практичній конференції «Підготовка дисертацій в умовах воєнного стану:  актуальні питання та шляхи їх вирішення», яка відбудеться 28 вересня 2024 року. До складу оргкомітету конференції  входить проректор Наталія Савіна. Усі учасники заходу будуть забезпечені електронним збірником матеріалів конференції.  Збірник тез  буде виданий українсько-польським видавництвом «Liha-Pres», яке входить до рейтингу книговидавців SENSE. Тезам буде присвоєно DOI, що дасть змогу авторам знайти свою наукову працю на сайті Open Ukrainian Citation Index (OUCI). Форма участі – онлайн та офлайн.

Відділ зв’язків із громадськістю

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою