Плідний рік кафедри ТБВіМ

Поточний рік, що наближається до завершення, був дуже плідним для кафедри технології будівельних виробів і матеріалознавства.

В цьому році кафедра завершує держбюджетну тему з розробки ефективних технологічних рішень з впровадження бетонів нового покоління в споруди оборонного та цивільного призначення. Результати цієї роботи впроваджені на багатьох будівельних об'єктах. Також підготовлено монографію під назвою "Бетони нового покоління" та рекомендації по проектуванню складів та застосуванню таких бетонів. Опубліковано роботи в престижних наукових журналах, в т.ч. 5 статей у виданнях, що індексуються наукометричною базою Scopus, зроблені доповіді на конференціях.

В поточному році видано 8 книг, з них 5 монографій, які вийшли не лише у видавництвах України, але й США, Німеччини та інших країн.

На рахунку зав. кафедрою ТБВіМ професора Леоніда Дворкіна понад 1000 наукових та навчально-методичних праць, в т.ч. понад 100 книг, більше десятка книг виданих у Сполучених Штатах Америки та країнах Європейського Союзу, близько 200 наукових статей в закордонних виданнях. Кількість цитувань праць професора Дворкіна у системі Google Scholar на сьогодні складає понад 2800.

Роботи кафедри отримали широке визнання як в Україні, так і далеко за її межами.

Кафедра ТБВіМ продовжує активно працювати і планує в подальшому реалізовувати свої творчі плани.

Олег БОРДЮЖЕНКО,
кафедра ТБВіМ