Підсумки проведення Міжнародної науково-практичної конференції

Підсумки проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми обліково-аналітичного забезпечення управління в умовах цифрової трансформації»

7 квітня 2022 року кафедрою обліку і аудиту було проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми обліково-аналітичного забезпечення управління в умовах цифрової трансформації».

Зважаючи на воєнний стан конференція відбулася в онлайн-форматі за допомогою комунікатора Hangouts Meet. Пленарне засідання тривало близько 4 годин, хоч, на жаль, двічі було перерване повідомленнями про повітряну тривогу. Загальна кількість учасників, які приєдналися до онлайн-зустрічі  – понад 30 осіб, в т.ч. адміністрація нашого університету – ректор, проф. Мошинський В.С., проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, проф. Савіна Н.Б., директор навчально-наукового інституту економіки та менеджменту, проф. Ковшун Н.Е. Приємно відзначити долучення непересічних фахівців-практиків до роботи конференції: з вітальним словом до учасників виступив, в.о. начальника Головного управління Державної податкової служби у Рівненській області Грабовий В.В., глибоку та актуальну доповідь на тему важкого сьогодення та перспектив в оподаткуванні представила депутат Рівненської міської ради, Голова Ради ГО «Інститут податкових реформ» Хотенко О.А., питання організаційно-правового забезпечення управління об’єктами державної власності в Україні окреслила перший заступник начальника Регіонального відділення ФДМУ по Рівненській та Житомирській областях Прилуцька Т.В., активну наукову дискусію викликав виступ бізнес-аналітика, консультанта, засновника порталу «Бухгалтер24», Піскуна А.Є. щодо облікового програмного забезпечення.

Із приємністю хочемо відзначити активне доручення представників наукової спільноти зарубіжних країн до роботи у конференції обліковців. Так, із доповідями виступили представники Румунії, Польщі та Молдови (Marian-Cristian Barbu, Prof. univ. dr., President of Artifex University of Bucharest, Romania; Alexandru–Lucian Manole, Prof. dr., Rector of Artifex University of Bucharest, România; Agnieszka Kister, Dr. Hab., Professor Maria Curie-Skłodowska University, Lublin, Poland; Timus Angela, PhD, Associate Professor, Scientific secretary National Institute for Economic Research, Moldova та ін.).

Для формування збірника матеріалів конференції науковцями було подано 83 тези. Географія учасників охоплює усю територію України, навіть регіони, у яких ведуться активні бойові дії: серед них представники Сумського національного аграрного університету, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, Одеського національного економічного університету, Київського національного торговельно-економічного університету, ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», Вінницького навчально-наукового інституту економіки Західноукраїнського національного університету та ін.

Хорошою традицією у організації роботи конференцій НУВГП є їх онлайн-трансляція на YouTube каналі, з якою можна ознайомитися за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=Jzw9V-ZyFfU&ab_channel=NUWEE.

Тематика доповідей учасників стосувалася сучасних аналітичних досліджень у контексті формування стратегій та безпеки бізнесу, новітніх концепцій бухгалтерського обліку, аудиту та контролю, податкової політики як інструменту забезпечення соціально-економічного розвитку, розвитку бухгалтерської професії в умовах глобальної цифровізації.

Кафедра обліку і аудиту

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою