Підсумки кубку України 2022 року з армреслінгу

14-18 грудня 2022 року в селищі Воловець (Закарпатська область) відбувся Кубок України з армреслінгу. У змаганнях взяв участь 191 спортсмен з 19 областей України.

На Закарпатті вже втретє проводиться Кубок України з армреслінгу. Рівень, організація та обслуговування змагань з кожним роком зростає.

Категорії були численними, поєдинки видовищними та емоційними. За столом, не поступаючись один одному, конкурували молодість та досвід. Кожен спортсмен виклався на повну та отримав незабутні враження від власної боротьби і від споглядання за перебігом змагань.

У складі збірної команди Рівненської області в змаганнях брав участь студент 1 курсу НУВГП Полюхович Дмитро (ННІБА), який посів 2 місце в категорії 65 кг (права рука) і виконав норматив кандидата у майстри спорту.

В загальному підсумку команда Рівненської області посіла 5 місце серед 19 команд-учасниць.

Вітаємо команду та Дмитра з вдалим виступом і бажаємо подальших спортивних успіхів.

Олександр КОМАРЕВИЧ,
кафедра фізичного виховання

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою