Підсумки конкурсу Наука очима молоді

Ось і настав хвилюючий момент оголошення переможців університетського конкурсу наукових робіт «Наука очима молоді». Конкурсними комісіями були визначені найкращі роботи студентів, хоча в деяких випадках це зробити було складно, враховуючи мінімальний розрив у балах, а іноді і повний збіг.

Загалом до участі у конкурсі було подано 63 роботи з різних галузей. Найбільш активними  виявилися студенти  ННІЕМ  (23 роботи),  ННІАЗ  (14 робіт)  та   ННМІ  (12 робіт).

За результатами роботи конкурсних комісій ННІ було визначено 28 робіт-переможців конкурсу (наказ № 385  від  27.05.2024 р. тут

Хочеться зазначити, що всі студенти, які підготували роботи для участі у конкурсі, змогли продемонструвати неабиякі результати своїх наукових пошуків, довести, що їм під силу долучатися до розв’язання важливих питань та проблем сьогодення.

Призери конкурсу будуть нагороджені дипломами, а решта учасників отримають сертифікати.

Щиро вітаємо студентів-призерів! Пишаємось вами. Зичимо успіхів, натхнення, творчого підходу у пошуку тем та ідей для наступних наукових звершень. Досягайте нових вершин у пізнанні науки!

Висловлюємо слова вдячності науковим керівникам за підготовку студентів, їх підтримку та допомогу у реалізації творчого наукового потенціалу, ваш високий професіоналізм.

Сектор наукової роботи студентів

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою