Підсумки чемпіонату України з армрестлінгу

9-13 березня 2024 року в смт. Воловець, що на Закарпатті відбувся чемпіонат України з армрестлінгу серед юніорів 2006-2008 р. н., молоді 2001-2005 р. н. та дорослих. У змаганнях взяло участь близько 500 спортсменів з 20 областей України. Рівненська область здобула 3 місце серед дорослих, 4 - серед молоді і 9 - серед юніорів. В складі Рівненської області участь приймали студенти НУВГП та випускники нашого  університету .

У запеклій боротьбі наші хлопці показали досить високий результат. Серед юніорів студент 1 курсу, ННІЕМ Шендецький Артем у категорії 80 кг посів 3 місце на ліву руку і 2 місце - на праву. Володимирець Павло (1 курс, ННМІ) у категорії 55 кг зайняв 4 місце. Серед молоді студент 2 курсу, ННІЕМ Полюхович Богдан у категорії 60 кг здобув 1 місце на ліву руку та 3 місце серед дорослих (ліва рука). Кандидат у майстри спорту Полюхович Дмитро, студент 2 курсу, ННІБА у категорії 70 кг посів 2 місце на ліву руку і 1 місце на праву.

Серед дорослих Дмитро зайняв 3 місце на праву руку. Федорчук Роман, студент 4 курсу, ННМІ у категорії 80 кг посів 3 місце на праву руку. Пархомчук Віталій (75 кг), студент 2 курсу, ННІКІТІ зайняв 5 місце на праву руку серед молоді та 6 місце серед дорослих (права рука). Студент 2 курсу, ННІБА Зиль Іван (60 кг) здобув два 6 місця на ліву руку, серед молоді та дорослих. Новак Роман (70кг), студент 2 курсу, ННМІ посів 7 місце на ліву руку серед молоді. А Мирончук Владислав (75кг), також студент 2 курсу ННМІ, зайняв 7 місце на праву руку серед дорослих. Студенти Шендецький Артем, Федорчук Роман та Полюхович Богдан виконали норматив кандидатів у майстри спорту.

З чим їх і вітаємо та бажаємо подальших спортивних успіхів. Також наші випускники (всі з механічного інституту) показали чудові результати. Майстер спорту Соколовський Андрій (100 кг) посів 3 місце на ліву руку та 2 - на праву. Майстер спорту Стасюк Сергій (+110кг) зайняв 3 місце на ліву руку та 2 - на праву. Майстер спорту Кузло Адам (70 кг) став переможцем на ліву руку серед дорослих та посів 2 місце на праву руку. Заслужений майстер спорту України Жох Олег здобув перемогу у категорії 85кг на ліву руку. 2-12 травня у Братиславі (Словакія) відбудеться чемпіонат Європи. Наші спортсмени планують взяти участь у цих змаганнях. То ж побажаємо їм успіхів у підготовці до них.