Підписання договору про співпрацю між НУВГП та Рівненським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

04.10.2021 відбулося урочисте підписання договору про співпрацю між Рівненським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості і Національним університетом водного господарства та природокористування.

Рівненський центр ПТО є стейкхолдером освітньої програми «Професійна освіта. Комп’ютерні технології». Договір про співпрацю став результатом попереднього співробітництва обох сторін,  та був ініційований керівництвом навчально-наукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки НУВГП і кафедрою комп’ютерних технологій та економічної кібернетики.

Підписання відбулося у конференц-залі НУВГП у представництві заступника директора РЦПТО Зигалової Оксани Миколаївни, старшого майстра РЦПТО Красовського Віктора Ростиславовича, д.т.н., професора, директора ННІАКОТ НУВГП Мартинюка Петра Миколайовича, д.е.н., професора, завідувача кафедри комп’ютерних технологій та економічної кібернетики Грицюка Петра Михайловича, к.е.н., доцента кафедри КТЕК Кардаш Оксани Любомирівни.

Договором про співпрацю задекларовано партнерство та співробітництво між сторонами, проведення спільних наукових, методичних, практичних конференцій, семінарів, нарад, практикумів. Передбачено проходження студентами НУВГП спеціальності «Професійна освіта» та інших спеціальностей виробничої, переддипломної та інших видів практик на базі РЦПТО, можливість отримання дуальної освіти студентами спеціальності «Професійна освіта», проведення взаємного стажування працівників обох сторін та читання вибіркових спецкурсів.

Оксана Кардаш,
кафедра КТЕК