Підписання договору про співпрацю

Укладено Договір про співпрацю між Національною службою посередництва і примирення та Національним університетом водного господарства та природокористування

З метою популяризації діяльності НСПП, розробки науково обґрунтованих пропозицій щодо вдосконалення законодавства у сфері соціального діалогу, підвищення правової обізнаності громадян щодо вирішення колективних трудових спорів, Голова Національної служби посередництва і примирення Дмитро Кухнюк та ректор Національного університету водного господарства та природокористування Віктор Мошинський підписали Договір про співпрацю між НСПП та університетом.

Договір передбачає: співробітництво у сфері освіти, науко-дослідної діяльності, інноваційний технологій; підвищення кваліфікації працівників сторін та проходження студентами практики на базі НСПП. У рамках договору сторони організовуватимуть спільні заходи (конференції, семінари, засідання круглих столів IMG 3432тощо), розроблятимуть проєкти/програми, спрямовані на запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та сприяння їх вирішенню. Крім того, фахівці університету залучатимуться до здійснення посередництва і примирення під час вирішення спорів.

Тож, продовжуємо плідну співпрацю з навчальними закладами.

За матеріалами з сайту

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою