Першість області з настільного тенісу

21 березня 2023 року в спортивному корпусі НУВГП, в залі для тенісу настільного, проходила першість з тенісу настільного серед студентської молоді навчальних закладів вищої освіти Рівненської області. В змаганнях приймало участь три команди з таких університетів: НУВГП, МЕГУ та команда з РДГУ. Змагання проходили за коловою системою, з п’яти партій, до трьох перемог.

Третє місце посіла команда з МЕГУ, поступившись командам НУВГП та РДГУ з рахунком 0:3. Друге місце посіла команда РДГУ, програвши лише команді НУВГП з рахунком 0:3, і цьогорічними чемпіонами стала команда НУВГП, яка не програла жодної гри.

Склад гравців команди НУВГП: Мельник Руслан, студент ННІАКОТ, 1 курс, група ІСТ-11, Лещук Владислав, студент ННІАКОТ, 3 курс, група ІСТ-31 та Момотюк Віра, студентка ННІОЗ, 1 курс, група ФТЕ-12.

Переможці цих змагань будуть представляти збірну команду області на Всеукраїнських змаганнях з тенісу настільного серед закладів вищої освіти.