Першість НУВГП з баскетболу 3х3

09 травня 2024 року у спортивному корпусі університету відбулися змагання першості університету з баскетболу 3х3. У змаганнях взяли участь шість команд, що представляли такі інститути: ННІКІТІ, ННІЕАВГ, ННІОЗ, ННІЕМ, ННІП, ННІБА.

Після ігор в групах до фінальної четвірки потрапили команди навчально- наукових інститутів: кібернетики, інформаційних технологій та інженерії (1 місце група А), енергетики, автоматики та водного господарства (1 місце група В), будівництва та архітектури (2 місце група А), охорони здоров’я (2 місце група В). У першому півфіналі команда ННІЕАВГ перемогла ННІБА (15-8). У другому півфіналі ННІОЗ тільки у додатковий час поступилася ННІКІТІ з рахунком 11-13.

У грі за 3 місце команда ННІБА з рахунком 15-13 обіграла команду ННІОЗ. Гра за 1 місце проходила у рівній та напруженій боротьбі і тільки на останніх секундах команда ННІКІТІ змогла вирвати перемогу в ННІЕАВГ (11:10).

Кращим гравцем змагань визнано студента інституту кібернетики, інформаційних технологій та інженерії  Ковалевського Євгена.