Переможці з настільного тенісу

26 березня 2024 у спортивному корпусі НУВГП в залі для тенісу настільного проходили змагання першості з тенісу настільного серед студентської молоді навчальних закладів вищої освіти Рівненської області 2023-2024 навчального року з тенісу настільного.

В змаганнях взяли участь 3 команди – команда Національного університету водного господарства та природокористування, команда Рівненського державного гуманітарного університету та команда Міжнародного економіко-гуманітарного університету.

Переможцями змагань стала команда НУВГП, яка здобула дві перемоги і записала на свій рахунок 4 очки. Друге місце посіла команда РДГУ, трете місце посіла команда МЕГУ.

Команда складалась з двох юнаків та двох дівчат. Перші спортивні поєдинки відбулися між юнаками, далі грали дівчата. Особисті зустрічі проходили з трьох сетів до двох перемог.

Цікава зустріч відбулась за 1-2 місце,  зустрічались команди НУВГП та РДГУ, в якій перемогу святкували спортсмени команди НУВГП з рахунком 3:1. В наступній зустрічі спортсмени НУВГП впевнено перемогла команду МЕГУ з рахунком 4:0.

Склад команди НУВГП:

Лещук Владислав, студент 4 курсу  ННІКІТІ (ІСТ-41);

Пивоварчук Максим, студент 2 курсу  ННІЕАВГ (ГБВВ-21);

Момотюк Віра, студентка  ННІОЗ (ФТЕ-21);

Беркзнюк Діана студентка  ННМІ (ГР-31).

Тренер-представник команди - старший викладач кафедри фізичного виховання Віталій Пінчук.

Змагання пройшли на високому рівні, команди були представлені повними складами. Вітаємо наших спортсменів та бажаємо подальших перемог!

Віталій ПІНЧУК,
кафедра фізичного виховання

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою