Наші студенти – переможці конкурсу стартапів!

З 2020 р. НУВГП – учасник пілотного національного проєкту «Підприємницький університет» серед 76 інших ЗВО України. У 2022 р. до проєкту вже долучилося 96 ЗВО, 220 викладачів та 5000 студентів.

Проєкт реалізовується спільно Міністерством освіти і науки України, Міністерством цифрової трансформації України,  ГО «Платформа інноваційного партнерства» (YEP™), Дія.Бізнес за підтримки Програми USAID, «Конкурентоспроможна економіка України».

В нашому університеті даний проєкт був впроваджений з 2021 рокі у вигляді вибіркової дисципліни «Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами». Програма курсу пройшла рецензування міжнародних партнерів та експертів: Університет Штату Північна Кароліна (США), Університет Тарту (Естонія), Олени Донець (екс-директорка стартап-акселератору Тель-Авівського Університету, співзасновниця Duco.io, Ізраїль).

Цього навчального року викладачем цієї дисципліни є проректор Андрій Подлевський. За результатами заліку у форматі пітчингу (презентації ідеї) команда під назвою TEATHER від НУВГП взяла участь у конкурсі стартапів від інкубаційної мережі YEP.

Горді Вам повідомити, що їх проект «Створення екошкіри з чайного гриба з любов'ю до природи» посів 1 місце, а команда отримала головну нагороду конкурсу - поїздку на бізнес-конференцію sTARTUp Day в Естонії, а також отримає цінні подарунки від НУВГП.

Хочемо поіменно привітати учасників команди та наших студентів:

Карчевська Аліна Василівна, АМ-41.

Смілянець Андрій Віталійович, МАР-41.

Сорокіна Вікторія Сергіївна, ПР-31.

Шиманський Артем Сергійович,  БІО-31.

Презентація проекту знаходиться у прикріпленому файлі.

Щиро вітаємо з таким успіхом наших студентів, бажаємо не зупинятись на досягненому, ми вами пишаємось!

Віталій ПРОКОПЕЦЬ,
відділ зв’язків з громадськістю

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою