Переможці командного чемпіонату Рівненської області

9 та 10 березня в місті Рівному, у спортивному залі ВПУ-1, проходив останній четвертий тур відкритого рейтингового командного чемпіонату Рівненської області з тенісу настільного сезону 2023-2024 рр., організатори змагань – Рівненська обласна федерація тенісу настільного.

За сумою чотирьох турів перше місце виборола команда «Водник» м. Рівне, яка набрала 54 очок.

По 51 очку набрали команди «Полісся» м. Рокитне та команда «САРНИ» м. Сарни. За рахунок особистих зустрічей 2 місце посіла команда «Полісся», 3 місце дісталося команді «САРНИ».

4-місце зайняла команда «Здолбунів» м. Здолбунів, 5 місце – команда «Імпульс» м. Рівне, 6 місце – команда «Гарт» м. Рокитне, 7 місце – команда «Синергія» м. Рівне, 8 місце команда «Острог» м. Острог.

Склад команди «Водник»: Войдюк Богдан, студент 1 курсу ННІБА, група БЦІ-15, Мельник Руслан, студент 2 курсу ННІКІТІ, група ІСТ-21, Пінчук Віталій Федорович, старший викладач кафедри фізичного виховання.

Вітаємо команду нашого університету з вдалим виступом та бажаємо подальших спортивних перемог.

Віталій ПІНЧУК,
кафедра фізичного виховання

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою