Студенти ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» - переможці фінального етапу XІІ Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України»
24-25 листопада 2021 року було проведено фінальний етап XІІ Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України». Програма охоплювала онлайн-виставку інноваційних науково-дослідницьких проєктів учасників та постерний захист проєктів учасниками у кожній номінації окремо.
Серед переможців даного конкурсу є і студенти І курсу спеціальності «Прикладна математика» Відокремленого структурного підрозділу «Рівненський технічний фаховий коледж Національного університету водного господарства та природокористування». А саме:
І місце - секція «Матеріалознавство та перспективні технології» - Павло Мінаєв з проєктом на тему «Модель зволожувача для кисневих концентраторів» (наукові керівники: к.т.н., голова циклової комісії будівництва та цивільної інженерії ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» Мінаєва Наталія Леонідівна і к.т.н., викладач циклової комісії будівництва та цивільної інженерії Куницький Сергій Олегович;
ІІ місце - секція «Технічна творчість та винахідництво» - Костянтин Асеєв з проєктом на тему «Модель тактильного календаря для людей з вадами зору» (науковий керівник: к.т.н., голова циклової комісії будівництва та цивільної інженерії ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» Мінаєва Наталія Леонідівна.
Павло Мінаєв в Малій академії наук займається рік. На всеукраїнській виставці «Майбутнє України студент представив власну модель зволожувача для кисневого концентратора, який в рази дешевший за імпортні аналоги, і його, за словами автора, вже використовують в лікарнях Рівного, Тернополя та Житомира.
Костянтин Асєєв має вроджені вади зору. Свого часу він навчався у спеціалізованій школі для дітей з вадами зору, й той досвід використав під час виготовлення тактильного календаря для інклюзивного навчання, який отримав друге місце на виставці.
«Головний задум цього календаря – щоб навчити дитину орієнтуватися в часі в ігровій формі: дні тижня, пори року, дні, щоб дитина могла гратися зі здоровими дітьми. Тобто є плоскодрукований шрифт, є шрифт Брайля. Одночасно цей календар може використовувати дитина здорова та дитина тотально незряча», – розповів Костянтин Асєєв.
Хлопці стали вже відомими в нашій області, вони давали інтерв’ю в прямому ефірі для Суспільного радіо, також вийшли телевізійні сюжети на телеканалах UA Рівне та Україна 24.
Вітаємо наших студентів і їхніх наукових керівників з високими результатами та бажаємо подальших високих наукових досягнень!
ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП»
Читайте нас також у соціальних мережах:
Схожі новини за тематикою
-
«Технології захисту навколишнього середовища»
На базі НУВГП відбулась підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових...
-
Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм»
24 березня 2021 року відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт...
-
Ґрунтовий марафон «100 миль+»
7 серпня 2021 року відбувся дев’ятий Ґрунтовий марафон «100 миль+», який являє собою маршрут...
-
День Гідності та Свободи
Шановна університетська спільното! 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме цього...
-
Енергоефективність закритих зрошувальних систем України
Хочемо поділитися з вами ще одним вагомим результатом наукової діяльності наших науковців – видано монографію...