12-14 вересня 2024 року директор ННІОЗ, професор Ігор Григус, завідувач кафедри фізичної терапії, ерготерапії, професор Наталія Нестерчук та старший викладач кафедри фізичної терапії, ерготерапії Римма Коробкова брали участь у щорічній конференції ENPHE, яка проходила у Варшаві на базі факультету реабілітації Академії фізичного виховання імені Юзефа Пілсудського.
Європейська мережа фізичної терапії у вищій освіті (ENPHE) – це голос, форум і зв’язок для зацікавлених сторін вищої освіти з фізичної терапії, місія якої полягає в узгодженні освітніх програм і просуванні нових розробок у Європі. НУВГП є одним із трьох університетів з України, що є членами Європейської мережі фізичної терапії у вищій освіті
Подія є циклічною і відбувається щороку в одному з європейських університетів, що навчають фізичних терапевтів. Європейська мережа фізичної терапії у вищій освіті є організацією університетів, відкритих для покращення якості освіти, обміну досвідом та міжнародної співпраці. Учасники мережі зустрічаються на регулярних конференціях і семінарах, можуть співпрацювати в робочих групах і брати участь у обраних проектах. ENPHE – простір для налагодження контактів, міжуніверситетської співпраці та розвитку академічної мобільності
Конференція тривала три дні. У перший день учасники брали участь у заходах з менеджменту ENPHE, передконференційному курсі та програмі ENPHE Student Body, що сприяло обміну досвідом між молодими спеціалістами та студентами з різних європейських країн.
Другий і третій дні конференції (13 та 14 вересня) були присвячені виступам запрошених спікерів, які представили найновіші тенденції в освіті та практиці фізичної терапії, а також проведенню надихаючих семінарів та сесій. Основна тема цьогорічного заходу – співпраця між європейськими закладами вищої освіти для досягнення нових вершин освіти в фізичній терапії.
Окрім академічної частини, конференція включала в себе пам'ятну гала-вечерю та спортивні заходи ENPHE, які сприятимуть зміцненню зв'язків між учасниками. Ця подія є чудовою нагодою для обміну ідеями, досвідом і сприяння налагодженню співпраці в галузі фізичної терапії серед європейських країн.
Участь представників ННІОЗ у цьому важливому міжнародному заході підкреслює прагнення НУВГП до активної співпраці на міжнародному рівні та підвищення якості освіти в галузі фізичної терапії та реабілітації.
Олександр НІКОЛЕНКО,
ННІОЗ
Читайте нас також у соціальних мережах:
Схожі новини за тематикою
-
«Технології захисту навколишнього середовища»
На базі НУВГП відбулась підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових...
-
Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм»
24 березня 2021 року відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт...
-
Ґрунтовий марафон «100 миль+»
7 серпня 2021 року відбувся дев’ятий Ґрунтовий марафон «100 миль+», який являє собою маршрут...
-
День Гідності та Свободи
Шановна університетська спільното! 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме цього...
-
Енергоефективність закритих зрошувальних систем України
Хочемо поділитися з вами ще одним вагомим результатом наукової діяльності наших науковців – видано монографію...