В конференц-залі університету відбувся круглий стіл у змішаному форматі «Освіта для сталого розвитку».
В заході взяли участь науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти та зацікавлені особи. Всього понад сто чоловік зацікавилися темою освіти для сталого розвитку.
Із вітальною промовою до учасників звернувся ректор Віктор Мошинський. Віктор Степанович окреслив трансформації у вищій освіті, наголосив на важливості переорієнтації навчання та передачі знань із встановленням діалогу, порушенням та практичним розв’язанням проблем сталого розвитку як України в цілому, так і регіону.
З доповіддю «Освіта для сталого розвитку» виступив завідувач кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства Микола Клименко. Зокрема, Микола Олександрович окреслив цілі та завдання освіти для сталого розвитку, основні етапи, правову та нормативну базу процесу, зміни у змісті навчання та навчальних процесах, зазначив учасників процесу та напрями його вдосконалення.
Про поєднання цілей сталого розвитку з галузями знань і спеціальностями, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, говорила директор навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою Алла Прищепа. В доповіді йшлося також про підготоку кадрів для сталого розвитку, глобальні цілі сталого розвитку, значення освітньої програми у досягненні цілей сталого розвитку.
Старший консультант світового банку Наталія Коноваленко поділилася з учасниками круглого столу міжнародною практикою компетентностей для сталого розвитку.
Про сучасні виклики сталого розвитку для українських підприємств розповіла професор кафедри обліку та аудиту Світлана Зубілевич.
На завершення учасники поділилися думками, обговорили пропозиції та напрями впровадження засад та ідей сталого розвитку в НУВГП.
Наталія ПАРХОМЧУК,
відділ зв’язків із громадськістю
Читайте нас також у соціальних мережах:
Схожі новини за тематикою
-
«Технології захисту навколишнього середовища»
На базі НУВГП відбулась підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових...
-
Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм»
24 березня 2021 року відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт...
-
Ґрунтовий марафон «100 миль+»
7 серпня 2021 року відбувся дев’ятий Ґрунтовий марафон «100 миль+», який являє собою маршрут...
-
День Гідності та Свободи
Шановна університетська спільното! 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме цього...
-
Енергоефективність закритих зрошувальних систем України
Хочемо поділитися з вами ще одним вагомим результатом наукової діяльності наших науковців – видано монографію...