Основи цифрових технолій англійською

Англомовні ініціативи у навчальному процесі кафедри комп’ютерних технологій та економічної кібернетики НУВГП

За підтримки керівництва НУВГП, кафедрою комп’ютерних технологій та економічної кібернетики ведеться плідна робота щодо впровадження англомовного викладання дисциплін в навчальний процес. А саме: підготовка методичного забезпечення англійською мовою, проведення та запис відео-лекцій, -практичних, -лабораторних робіт англійською мовою.

28.11.2022 року к.е.н., доцентом кафедри КТЕК Оксаною Любомирівною Кардаш було проведено онлайн відео-заняття англійською мовою з дисципліни «Основи цифрових технологій» для студентів першого курсу ННІ ЕМ на тему: «COMMUNICATION AND INTERACTION IN THE DIGITAL SOCIETY. GOOGLE SERVICES».

Викладачем було підготовлено методичні рекомендації щодо виконання лабораторної роботи, продемонстровано презентацію та здійснено показ порядку виконання роботи. Студенти з великою цікавістю прослухали пояснення, успішно відповідали на поставлені О.Л. Кардаш запитання, підсумували здобуті знання та навички, що підтвердило належний рівень володіння англійською мовою як викладача, так і студентів та ефективність подібних нововведень.

Відео-запис заняття розміщено на YouTube каналі НУВГП

Оксана КАРДАШ,
кафедри економічної кібернетики

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою