Олімпіада з геометричного 3D- та 4D-моделювання

На базі кафедри теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства НУВГП 13 грудня 2023 року відбулася Міжвузівська студентська олімпіада з геометричного 3D- та 4D-моделювання, до якої долучилися студенти  Івано-Франківського національного університету нафти і газу, Рівненського державного гуманітарного університету, Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. Степана Дем’янчука, Рівненського технічного фахового коледжу НУВГП і нашого університету. Олімпіаду було проведено у змішаному форматі (студенти інших ЗВО брали участь онлайн).

Підвищення графічної компетентності майбутніх фахівців технічних спеціальностей, вміння  застосувати теоретичні навички для вирішення конкретних практичних завдань та вдосконалення вмінь у проєктуванні і конструюванні технічних об’єктів  –  саме з такою метою вже близько десяти років НУВГП  організовує і проводить зазначену олімпіаду серед студентів ЗФПО і ЗВО.

Учасникам олімпіади на основі робочого кресленика потрібно було створити повну тривимірну модель деталі типу «Корпус» засобами САПР AutoCAD, Autodesk Inventor, SolidWorks.

Переможцями цьогорічної олімпіади з  геометричного 3D- та 4D-моделювання  стали:

І місце – Богдан Цимбалістий, студент 2 курсу  Івано-Франківського національного університету нафти та газу (101 бал );

ІІ місце – Максим Мельник, студент 2 курсу Національного університету водного господарства та природокористування (88 балів);

Тарас Максимів, студент 2 курсу Івано-Франківського національного університету нафти та газу (87 балів);

ІІІ місце – Максим Кондратюк, студент 2 курсу Рівненського технічного фахового коледжу НУВГП (83 бали );

Любомир Яловенко, студент 3 курсу Рівненського державного гуманітарного університету (81 бал).

Нагадуємо, що найбільшу кількість балів, яку могли отримати студенти становила 103 бали.

Вітаємо переможців! Дякуємо їм за активність, наполегливість. Бажаємо сил, натхнення рухатись до поставленої мети та ніколи не зупинятись на досягнутому.

Сектор наукової роботи студентів
та
Зоя САСЮК,
кафедра теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства