Низький старт: вибори 2021

22 вересня, відповідно до Наказу  Міністерства освіти і науки України від 08.04.2021 року № 142-к «Про оголошення конкурсу на заміщення посади ректора Національного університету водного господарства та природокористування»,  викладачі, працівники й  представники студентства НУВГП та відокремлених структурних підрозділів  зроблять свій вибір і визначать,  хто ж надалі керуватиме закладом найближчі п’ять років. Адже 22 вересня  спільнота університету обиратиме  ректора.

Вже тиждень тривають зустрічі кандидатів  на посаду ректора  НУВГП  -  Віктора Мошинського  та   Андрія Валюха  з колективом та студентами університету і  відокремлених структурних підрозділів: коледжів  НУВГП. З графіками зустрічей можна ознайомитися тут https://nuwm.edu.ua/publichna-informacija/vibori-rektora/zaghaljna-informacija

З  програмами кандидатів, візією та  місією, фінансуванням, філософією  і напрямками розвитку закладу, його курсом можна ознайомитися за посиланням  https://nuwm.edu.ua/publichna-informacija/vibori-rektora/prohramy-kandydativ

Із загальною інформацією щодо виборів, оргкомітетом, виборчою комісією та виборчими дільницями можна ознайомитися тут https://nuwm.edu.ua/publichna-informacija/vibori-rektora

Звертаємо вашу увагу:  за будь-яких обставин ви можете прийти у зручний час і послухати кандидата на посаду ректора НУВГП, якщо у вас не вийшло приєднатися до Вашої групи  з іншими виборцями. Тож зробіть свій вибір: прийдіть та проголосуйте за майбутнє НУВГП!

Нагадуємо, вибори ректора НУВГП відбудуться 22 вересня 2021 року. Голосування відбуватиметься за адресами згідно місця роботи та навчання:

- Головна ДВК - м.Рівне, Соборна 11, Актова зала (аудиторія 161, 4-ий поверх)

- ДВК 1 (Відокремлений структурний підрозділ "Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП") - м.Рівне, вул.Орлова 35, Актова зала.

- ДВК 2 (Відокремлений структурний підрозділ "Рівненський економіко-технологічний фаховий коледж НУВГП") - м.Рівне, вул.Литовська 53, Актова зала.

- ДВК 3 (Відокремлений структурний підрозділ "Рівненський автотранспортний фаховий коледж НУВГП") - м.Рівне, вул.Відінська 35, Читальна зала (кабінет 4).

- ДВК 4 (Відокремлений структурний підрозділ "Березнівський лісотехнічний фаховий коледж НУВГП" та Надслучанський інститут) - Рівненська обл., Рівненський р-н, М.Березне, вул.Чорновола 23, Актова зала.

- ДВК 5 (Відокремлений структурний підрозділ "Костопільський будівельно-технологічний фаховий коледж НУВГП") - Рівненська обл., Рівненський р-н, М.Костопіль, вул.Степанська 12, навчавльний корпус №2, Актова зала.

Наталія ПАРХОМЧУК,
відділ зв’язків із громадськістю