Відповідно до підписаного Глобального договору з ООН, починаючи з 2016 року кожних два роки НУВГП представляє громадськості Соціальний звіт. Відтоді свою діяльність та стратегію університет будує із врахуванням цілей сталого розвитку на основі десяти універсальних принципів у галузі прав людини, охорони праці, збереження довкілля і боротьби з корупцією та інформує громадськість про зміни.
Заклад орієнтується на якісну освіту, гідну працю й економічне зростання, інновації та інфраструктуру, а також партнерство заради сталого розвитку. Презентовано стратегію у сфері корпоративної відповідальності, результати діяльності університету з реалізації принципів Глобального договору ООН за 2020-2021 роки.
Соціальна відповідальність НУВГП – це система добровільних зобов’язань і дій університету, спрямованих на розподіл наявних обмежених ресурсів, які реалізуються за допомогою комплексу соціально значущих напрямків і стратегій, що враховують інтереси та очікування зацікавлених груп (студенти, співробітники, органи місцевої і державної влади, місцевої громади, бізнес та ін.), та спрямована на забезпечення сприятливих умов для навчання, роботи, особистісного зростання, а також довгострокового стійкого розвитку університету і суспільства в цілому.
Звіт, відповідно до принципів Глобального договору ООН, містить стандартні елементи звітності з керівництва зі звітності у сфері сталого розвитку (G4), що випускається Глобальною ініціативною зі звітності (GRI).
Місія вищої освіти за Стратегією розвитку вищої освіти в Україні на 2021-2031 роки – забезпечення сталого інноваційного розвитку України через підготовку висококваліфікованих спеціалістів. А головна мета діяльності закладу – забезпечення умов, необхідних для отримання особою вищої освіти з врахуванням інтересів особи та підготовка фахівців для потреб України – врахування інтересів суспільства.
У свою чергу, соціальна відповідальність – це безпека та здоров’я працівників і студентів, а соціальна нефінансова звітність – одне з головних джерел інформування.
НУВГП, як соціально-відповідальний інститут, забезпечує відтворення суспільного інтелекту через надання суспільству освітніх послуг; готує висококваліфіковані кадри; формує ринок праці; розвиток культури і норми поведінки (кодекс поведінки, логотип і фірмовий стиль, колективний договір, положення по оплаті праці, винагороди і премії), соціальні стосунки тощо.
Не дивлячись на складні випробування для країни, закладу та пересічних громадян – Пандемію Covid-19, НУВГП не припиняв свою діяльність 2020–2021 рр., а достойно прийняв усі виклики. Заняття проходили в онлайн, офлайн та змішаному форматах, залежно від епідеміологічного стану. Впродовж 2020–2021 рр. в НУВГП відбувалися й різноманітні заходи: фестивалі, конференції, форуми, семінари, круглі столи, зустрічі...
Усі бажаючі можуть переглянути Соціальний звіт 2020–2021 рр.в доданому файлі, та детальніше ознайомитися із академічним рейтингом, дізнатися про ліцензовані та акредитовані освітні програми, заходи щодо протидії корупції; показники вступу, незалежне оцінювання в НУВГП; військову кафедру, дуальну освіту; Школу лідерства та Відкритий шкільний університет; міжнародну мобільність; ознайомитися з фінансовими показниками закладу; науковою діяльністю; студентськими організаціями; спортивними досягненнями студентів, соціальними та грантовими проєктами і заходами; екологічною відповідальністю НУВГП; співпрацею з органами державної і місцевої влади, громадою та знайти тут ще багато чого цікавого й актуального для себе.
Наталія ПАРХОМЧУК,
відділ зв’язків із громадськістю
Читайте нас також у соціальних мережах:
Схожі новини за тематикою
-
«Технології захисту навколишнього середовища»
На базі НУВГП відбулась підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових...
-
Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм»
24 березня 2021 року відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт...
-
Ґрунтовий марафон «100 миль+»
7 серпня 2021 року відбувся дев’ятий Ґрунтовий марафон «100 миль+», який являє собою маршрут...
-
День Гідності та Свободи
Шановна університетська спільното! 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме цього...
-
Енергоефективність закритих зрошувальних систем України
Хочемо поділитися з вами ще одним вагомим результатом наукової діяльності наших науковців – видано монографію...