Водники - перші у волейболі

Вперше в історії Рівненщини був розіграно кубок області з волейболу серед чоловічих команд.

На першому етапі дев’ять команд були розбиті на три групи. Команда «Водник» НУВГП попала в групу з командами з м. Березне та Рівненським «Чемпіоном». Якщо Березнівський колектив був переможений дуже впевнено – 2-0 (25:19, 25:15), то з «Чемпіоном» все вирішилось в третій партії – 2:1 (25:16, 19:25, 16:14).

Зайнявши перше місце в групі, наша команда вийшла в фінал, де на них чекали переможці інших груп – Сарненський «Хлібодар» та бронзові призери чемпіонату України в першій лізі рівненський «Патріот».

І «Патріот» і «Водник» досить легко розібрались із Сарненським колективом, та як і очікувалось, гра між ними визначала першого володаря кубку.

В першій партії «Патріот» переміг з рахунком 25:19. «Водник» в напруженій боротьбі виграв кінцівку другої партії – 25-23, а у вирішальному сеті зумів дотиснути «Патріот» - 15-11.

Таким чином, виграв з рахунком 2-1 «Водник» НУВГП став першим володарем кубку Рівненщини.

Вітаємо наших хлопців з перемогою та бажаємо подальших успіхів. Всім миру та здоров’я.