НУВГП – бронзовий призер чемпіонату з баскетболу

01-02 червня 2024 року у спортивному корпусі нашого університету відбулися фінальні змагання відкритого чемпіонату Рівненської області серед чоловічих клубних команд. Це був 20 чемпіонат серед аматорських команд з баскетболу, який проводиться за сприяння Рівненської обласної федерації баскетболу та управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА.

У сезоні 2023-2024 рр. у змаганнях взяли участь 9 команд (сім команд з нашої області та дві команди з м. Луцька). Згідно з регламентом регулярний чемпіонат проходив за коловою системою, де кожна команда мала зіграти з кожною дві гри.

БК «Водник» НУВГП зайняв 3 місце в регулярному чемпіонаті.

Визначення переможця цього року відбувалось у форматі «Фіналу чотирьох», до якого виходили чотири кращі команди за підсумками регулярного чемпіонату.

У півфіналі нашим суперником став минулорічний чемпіон – баскетбольний клуб «Лавісс». Гра проходила у відносно рівній і напруженій боротьбі, але в останній четверті більш імениті і досвідчені гравці БК «Лавісс» змогли відірватися у рахунку і виграти гру. У грі за 3 місце з БК «Шпанів» команда нашого університету повністю домінувала на майданчику і впевнено перемогла.

Традиційно організатори змагань визначали найкращих гравців у п’яти номінаціях. Кращим захисником 20 відкритого чемпіонату Рівненської області серед чоловічих клубних команд було визнано капітана БК «Водник» НУВГП – Валентина Шептицького, студента науково-навчального інституту охорони здоров’я.

Вітаємо наших хлопців і бажаємо успіхів у спортивному житті, навчанні та мирного неба.

Олег СОТНИК,
кафедра фізичного виховання


Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Політика конфіденційності

Технічна підтримка сайту

Повідомити про корупцію

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

Скринька довіри

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

2024 Національний університет водного господарства та природокористування