Новини вченої ради

Відбулося чергове  засідання вченої ради університету.

Спершу  присутні  надали дозвіл  на проведення попередньої експертизи дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора філософії на засіданні фахового наукового семінару НУВГП; погодили  кандидатури  претендентів на призначення персональних стипендій  ДП «НАЕК «Енергоатом»:  Тетяни  Мишкало – студентки  5 курсу спеціальності 145 «Гідроенергетика» ННІВГП та Катерини Войтович  - студентки  3 курсу спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» НІАКОТ;   затвердили  Правила прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти у 2022 році в   новій редакції у  зв’язку із внесенням змін до Порядку прийому на навчання до закладів передвищої освіти в 2022 році;  затвердили  освітньо-професійні  програми, навчальні плани, концепції. Окрім того, члени вченої ради надали  гриф  вченої ради трьом навчальним посібникам,  підручнику  та монографії, рекомендували  до видання  монографію. Також на засіданні було проголосовано за  перейменування кафедр:  кафедри державного управління, документознавства та інформаційної діяльності на  кафедру  публічного управління, адміністрування та інформаційної діяльності; філософії  на кафедру філософії та культурології.

Наталія ПАРХОМЧУК,
відділ зв’язків із громадськістю

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою