Новини вченої ради

Першим розглянутим питанням вченої ради було кадрове питання щодо присвоєння вченого звання: професора кафедри водних біоресурсів - Гроховській Ю.Р.; доцента кафедри: трудових ресурсів та підприємництва - Білан С.А. та Костюкевич А.М.

Далі присутні прийняли рішення щодо видачі диплома доктора філософії Пиртку М.С.

З доповіддю про зміни у Правилах прийому на навчання для здобуття вищої освіти у  НУВГП в 2022 році виступив відповідальний секретар приймальної комісії Руслан Жомирук. Зокрема,  Руслан Валентинович розповів про нову категорію вступників «Фаховий молодший бакалавр», зміни у зв’язку з новими стандартами освіти, які стосуються спеціальностей «Будівництво та цивільна інженерія», «Геодезія та землеустрій», «Гідроенергетика», навів перелік спеціальностей, яким надається особлива підтримка, озвучив зміни у переліку конкурсних предметів ЗНО, конкурсному відборі до магістратури,  відкриті та закриті ОП. Окрім вищезазначених Правил прийому на здобуття вищої освіти у НУВГП на 2022 рік, члени вченої ради також затвердили Правила прийому до Технічного фахового коледжу та Надслучанського інституту НУВГП; зміни ліміту стипендіатів, яким буде призначатися академічна стипендія за результатами семестрового контролю; Тимчасове  положення про конкурс підручників, навчальних посібників та монографій; план-графік підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників НУВГП на 2022 календарний рік; створення філій кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій на базі ТОВ «Синергія» та ТЗОВ «РЗВА»; підтримали  започаткування другого магістерського рівня ВО за ОПП «Освіта, педагогічка, фізична культура і спорт» і затвердили ОПП «Гідроенергетика» першого бакалаврського рівня; надали гриф вченої ради підручникам та посібникам, рекомендували до видання монографії, збірники  наукових праць.

Наталія ПАРХОМЧУК,
відділ зв’язків із громадськістю

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою