Відбулося чергове засідання вченої ради університету. Спершу присутні надали дозвіл керувати науковою діяльністю здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня ступеня доктора філософії особам - кандидатам наук; затвердили теми наукових досліджень, у т.ч. на здобуття наукового ступеня доктора наук, та, власне, підтримали призначення наукових керівників.
Наступне питання порядку денного стосувалося реалізації освітнього проєкту ЄС Bologna Hub Peer Support у НУВГП.
Про реалізацію даного освітнього проєкту в НУВГП розповіла в.о. завідувачки кафедри іноземних мов Лариса Купчик. Зокрема, Лариса Євгенівна зазначила мету участі в проєкті, розповіла про запропоновані та обрані університетом теми в рамках реалізації проекту, етапи та терміни реалізації. Проєкт спрямований на підтримку ЗВО Європейського простору вищої освіти в реалізації Болонських реформ за допомогою методології взаємного навчання. Фінансується програмою Erasmus + та координується Федеральним міністерством освіти та досліджень Німеччини і службою академічних обмінів Німеччини. До червня місяця під керівництвом професора Philippe Bouillard передбачена реалізація трициклової структури бакалавр-магістр-Phd та впровадження інноваційних підходів до навчання та викладання в закладі. Проректор Олег Лагоднюк - співкоординатор проєкту, підкреслив головну ідею участі в ньому, яка пов’язана насамперед зі зменшенням кількості студентів-магістрантів і не лише у нашому закладі, а по всій Україні. Пропозиції щодо етапів реалізації проєкту висловив проректор Валерій Сорока.
Окрім того, на засіданні члени вченої ради затвердили кандидатів на здобуття іменної стипендії міського голови на 2022 рік - Іванну Батарчук (3 курс ННІП) та Богдана Краська (5 курс, магістр, ННІАКОТ); підтримали створення кафедр журналістики та українознавства на базі відділу інформаційно-аналітичного забезпечення Рівненської міської ради та на базі ТзОВ «ITV media group»; затвердили ОПП «Агроінженерія» і «Прикладна геологія та захист довкілля в надрокористуванні» другого (магістерського) рівня вищої освіти; закрили ОПП «Цивільна безпека», «Релігієзнавство», «Smart-енергетика та електромобільність» бакалаврського рівня, а також «Менеджмент інноваційної діяльності» другого (магістерського) рівня вищої освіти; надали гриф вченої ради підручникам та рекомендували до видання збірники наукових праць.
Наталія ПАРХОМЧУК,
відділ зв’язків із громадськістю
Читайте нас також у соціальних мережах:
Схожі новини за тематикою
-
«Технології захисту навколишнього середовища»
На базі НУВГП відбулась підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових...
-
Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм»
24 березня 2021 року відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт...
-
Ґрунтовий марафон «100 миль+»
7 серпня 2021 року відбувся дев’ятий Ґрунтовий марафон «100 миль+», який являє собою маршрут...
-
День Гідності та Свободи
Шановна університетська спільното! 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме цього...
-
Енергоефективність закритих зрошувальних систем України
Хочемо поділитися з вами ще одним вагомим результатом наукової діяльності наших науковців – видано монографію...