Новини Вченої ради

Відбулося чергове засідання Вченої ради. Порядок денний включав понад десять питань.

Спершу присутні підтримали видачу диплома доктора філософії Бурченко Ю.В., Яковчуку Я.В., Каравану Б.В., Ісуповій М.І., Царук Д.С., затвердили форму  довідки про виконання освітньо-наукової програми, низку положень: Положення про науково-методичну раду з якості,  Положення про організацію викладання іноземних мов у НУВГП в новій  редакції, Положення про  проведення відкритих занять в НУВГП, Положення про Всеукраїнський  студентський  професійний  творчий  конкурс  наукових робіт «Технології захисту довкілля». Окрім того, члени Вченої ради підтримали створення філій кафедр  землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформатики   і     економіки підприємства та міжнародного бізнесу на базі ПП ГЦНТП-плюс , надали дозвіл на започаткування освітньо-наукових програм та освітньо-професійних програм,  підтримали кандидатури Шаховської Н.Б., доктора технічних наук, професора Національного університету «Львівська політехніка» при обранні на посаду члена-кореспондента НАН України, С.І. Ляшка, доктора фізико-математичних наук, професора, члена-кореспондента НАНУ  при обранні на посаду академіка НАН України. Затвердили кандидатури  претендентів для участі у конкурсі на призначення персональних стипендій АТ «НАЕК “Енергоатом”», рекомендували студентські наукові роботи для участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, надали гриф Вченої ради, затвердили та рекомендували до друку наукові видання НУВГП: Вісник НУВГП Сільськогосподарські науки №1 (105) 2024 р., навчальний посібник О.Г. Гуртового: Практикум з навчальної дисципліни «Планування та управління будівництвом транспортних споруд», монографію Сафоника А.П., Ільківа І.В. «Methods and their algorithmic, software and technical implementation of the construction of the information system for biological wastewater treatment».

Наталія ПАРХОМЧУК,
відділ зв’язків із громадськістю

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою