Новини Вченої ради

Відбулося чергове засідання Вченої ради. Першим питанням порядку денного стало  висунення кандидата  у  члени-кореспонденти НАН України.  Далі присутні голосували за визнання документів про підвищення кваліфікації та стажування за межами України у 2023 році; видачу диплома доктора філософії;  затвердили кандидатури студентів – здобувачів іменних академічних стипендій.

Так, члени Вченої ради рекомендували  для отримання  іменних стипендій наступних здобувачів вищої освіти:

• стипендія Президента України: Киричук Богдану – четвертокурсницю   спеціальності «Право» навчально-наукового інституту права; Бурченю Марію –  магістрантку  спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» навчально-наукового інституту економіки та  менеджменту; Попчук Діану – магістрантку  спеціальності «Облік і оподаткування» навчально-наукового інституту економіки та  менеджменту;
  • стипендія Кабінету Міністрів України: Каграманян Кароліну   – четвертокурсницю  спеціальності «Професійна освіта» (цифрові технології)» навчально-наукового інституту кібернетики, інформаційних технологій та інженерії;
  • стипендія ім. М.С. Грушевського:  Власюк Ірину  –  магістрантку  спеціальності «Облік і оподаткування» навчально-наукового інституту економіки та  менеджменту.

Окрім того, присутні члени Вченої ради затвердили План гендерної рівності НУВГП на 2024-2028 роки; надали дозвіл на створення науково-дослідної лабораторії «Інжиніринг машин та  обладнання» при кафедрі будівельних, дорожніх та  меліоративних машин ННМІ; затвердили  освітньо-професійні  програми та навчальні  плани; затвердили  та рекомендували  до друку наукові  видання  НУВГП: Збірник наукових праць «Архітектурна спадщина Волині» Випуск 8 (спецвипуск) Наукова редакція: д.арх. О.Михайлишин, д.арх. П. Ричков.

Наталія ПАРХОМЧУК,
відділ зв’язків із громадськістю

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою