Новини Вченої ради

Відбулося чергове засідання Вченої ради університету. Розпочався захід з урочистого вручення атестатів  доцента та професора, подяк та грамот.

Присутні заслухали  підсумкові звіти  здобувачів наукового ступеня доктора наук за два роки перебування в докторантурі Олександра Лебедя та Анни Радько і проміжні звіти  за перший рік перебування в докторантурі Людмили Ященко, Єлизавети Михайлової та  Сергія Барановського. Про  зарахування до докторантури  університету для здобуття наукового ступеня доктора наук з призначенням наукових консультантів  доповіла проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Наталія Савіна. Також присутні заслухали доповідь  начальниці  відділу підготовки здобувачів наукових ступенів та організації захисту дисертацій Оксани Зінкевич  щодо видачі диплома доктора філософії,  погодили виведення Західного локального центру дистанційно-заочного навчання з підпорядкування ІПО НУВГП та його ліквідацію, затвердили Положення про навчально-науковий інститут енергетики, автоматики та водного господарства, надали дозвіл на відкриття філії кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства ННІАЗ на базі філії «Соснівське лісове господарство» ДП «Ліси України», погодили закриття освітньо-професійних програм другого (магістерського) рівня вищої освіти «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання» та «Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів» за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування», затвердили  та рекомендували  до друку наукові  видання  НУВГП.

Наталія ПАРХОМЧУК,
відділ зв’язків із громадськістю

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою