Новини Вченої ради

Відбулося  засідання Вченої ради. Розпочалося зібрання  з урочистостей: вручення дипломів  переможцям конкурсу підручників, навчальних посібників, монографій, Почесної грамоти МОН, обласної державної адміністрації, Малої Академії наук.

Першим розглянутим робочим  питанням було  перейменування навчально-наукового інституту водного господарства та природооблаштування в навчально-науковий інститут енергетики, автоматики та водного господарства. Далі присутні підтримали своїми голосами зміну підпорядкування кафедри автоматизації, електротехнічних  та комп’ютерно-інтегрованих технологій на навчально-науковий інститут енергетики, автоматики та водного господарства;  ліквідацію кафедри гідроінформатики навчально-наукового інституту водного господарства та природооблаштування;  надали  дозвіл на проведення лекційних занять старшими викладачами; затвердили пропозиції  до  проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти»; затвердили  освітньо-професійні, освітньо-наукові програми  та навчальні  плани  спеціальностей «Правоохоронна діяльність», «Право», «Геоінформаційні системи і технології»,  «Землеустрій та кадастр». Окрім того, члени Вченої ради погодили  кандидатури  претендентів на призначення персональних стипендій ДП «НАЕК “Енергоатом”»  -  третьокурсників   ННІВГП Катерини Скібчик  та    ННІАКОТ Ярослава Кондратюка. Також було надано Гриф «Затверджено Вченою радою НУВГП»  та рекомендовано до друку наукові  видання НУВГП: навчальні   посібники  «Мікропроцесорна техніка в системах обліку енергії та релейному захисті» (Василець С.В., Василець К.С., Килимчук А.В.), «Ідентифікація та моделювання». Частина ІІ. «Ідентифікація та моделювання  технологічних об’єктів за методами комп’ютерного моделювання» (Сидорчук Б.П., Наумчук О.М., Матус С.К.) та словник-довідник  «Термінологічний словник з основ технології виробництва та ремонту автомобілів» (Пікула М.В.).

Наталія ПАРХОМЧУК,
відділ зв’язків із громадськістю

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою