Новини вченої ради

Відбулося чергове засідання вченої ради університету. Першим питанням  засідання стало затвердження тем дисертаційних робіт. Далі присутні затвердили Порядок проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад завідувачів кафедр у НУВГП;  Правила  прийому на навчання для здобуття вищої освіти у НУВГП та фахової передвищої освіти у 2023 році у відокремлених структурних підрозділах університету:  «Рівненський-економіко-технологічний фаховий коледж»,  «Рівненський технічний фаховий коледж», «Рівненський автотранспортний фаховий коледж», а також в Надслучанському інституті НУВГП.

Окрім того, присутні члени вченої ради затвердили Положення про навчально-науковий центр сталих транспортних технологій і технічного сервісу кафедри транспортних технологій і технічного сервісу НУВГП;  підтримали призначення голів екзаменаційних комісій із захисту бакалаврів у травні-червні 2023 року, а також надали гриф вченої ради, затвердили та рекомендували  до друку наукові  видання  НУВГП. Зокрема, рекомендовано до друку колективну монографію «Сучасний стан України в умовах війни: інформаційна політика, територіальні громади» та  видання і розміщення в репозиторії НУВГП електронного збірника Матеріали ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Туризм: наука, освіта, практика».

Наталія ПАРХОМЧУК,
відділ зв’язків із громадськістю

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою