Новини Вченої ради

Відбулося чергове засідання Вченої ради.  Першим питанням порядку денного стало підтримання створення разової спеціалізованої вченої ради НУВГП.

Далі присутні члени  Вченої ради проголосували за:  видачу диплома доктора філософії з галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» Поліщуку М.В., реорганізацію структурних підрозділів університету, зокрема, створення центру  аспірантури та докторантури, відділу  міжнародної співпраці та міграційних питань центру міжнародного співробітництва та освіти; ліквідацію відділів: роботи з іноземними громадянами центру міжнародного співробітництва та освіти, організації міжнародної освіти та міграційних питань та  відділ міжнародних зв’язків центру міжнародного співробітництва та освіти; реорганізацію: відділу обслуговування навчальної літератури  та  відділу обслуговування наукової літератури Наукової бібліотеки шляхом їхнього об’єднання у відділ обслуговування; відділ охорони праці та штаб цивільного захисту шляхом їхнього об’єднання у центр безпеки життєдіяльності та цивільного захисту;  затвердили Порядок проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад завідувачів кафедр  та укладання з ними контрактів у новій редакції; підтримали реорганізацію кафедри «Будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських машин і обладнання» ННМІ шляхом поділу, утворенням  на її базі кафедри «Агроінженерії» та «Будівельних, дорожніх та меліоративних машин»; надали дозвіл на  започаткування освітньо-наукової програми «Гірництво» в ННМІ; підтримали перейменування кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства ННІАЗ  на кафедру   агрохімії, ґрунтознавства та землеробства ім. С.Т. Вознюка.

Окрім того, присутні надали  гриф Вченої ради, затвердили  та рекомендували  до друку монографію, навчальний посібник, наукові видання  НУВГП.

Наталія ПАРХОМЧУК,
відділ зв’язків із громадськістю

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою